מאמרים

טיפול בחרדות אצל ילדים

המשך קריאה

תרופות לחרדות

תרופות לחרדה יכולות להיות גם תרופות נוגדות דיכאון הרבה אנשים נמצאים בדיכאון בגלל החרדה ולהיפך פורמולת הדסה למשל וזה אני …

המשך קריאה

חרדות תסמינים

שאנו חווים התקף חרדה מתלווים לגופנו תסמינים פיזים, נפשיים, וקוגניטיבים במאמר הבא ננסה לעשות סדר מה הם חרדות ומה התסמינים …

המשך קריאה

התקף חרדה טיפול מיידי

טיפול מייד להתקף חרדה אשר ירגיע אתכם תוך 40 דקות ללא כימיקלים וללא תרופות לקביעת תור מיידי התקשרו עכשיו 0737083017 …

המשך קריאה

טיפול מיידי בדיכאון

טיפול מיידי בדיכאון קיים היום ע"י תרסיס אף אשר אושר לשימוש בארצות הברית המבוסס על סם המועדונים קטאמין אשר מחירו נע היום בסביבות ה 5,000 דולאר לחודש, אם יש לכם את התקציב ואתם לא חוששים מההשלכות זהו פתרון שעובד באופן מיידי.

המשך קריאה

דיכאון תסמינים

נתחיל קודם בביולוגיה של המוח מה קורה שם שיש דיכאון ואלו התסמינים, יש לציין שדיכאון הינה מחלה לכל דבר ממש כמו סכרת,מחלות לב וכו' ויש לטפל בדיכאון באופן מיידי ואחראי.

המשך קריאה

טיפול תרופתי בדיכאון

תרופות לטיפול בדיכאון הינם אמצעי נפוץ לטיפול בדיכאון במאמר נעשה סדר איך הן פועלות, מה תופעות הלוואי שלהן, כמה זמן לוקחים אותן, סוגים והבדלים של טיפול תרופתי בדיכאון.
בניגוד לעבר היום רוב המרשמים לתרופות נגד דיכאון ניתנות על ידי רופא המשפחה ולאוו דווקא על ידי הפסיכיאטר,

המשך קריאה

דיכאון טיפול טבעי

דיכאון הוא מהפרעות הנפש השכיחות ביותר, שכיחות הדיכאון עולה בשנים האחרונות, כאשר ידוע כבר כי אחד מכל חמישה אנשים סבל בעבר או יסבול מדיכאון ויש לציין שהנתונים האמתיים בפועל גבוהות יותר.

המשך קריאה

דיכאון אחרי לידה

אז דווקא אחרי 9 חודשי הריון שסופסוף ילדת והבאתם חיים חדשים לעולם ואת סופ סוף אמא (אולי ליותר ילדים…) דווקא עכשיו את חווה דיכאון – יש נשים אשר חוות את הדיכאון אחרי לידה כבר במהלך ההריון עצמו, אז מה זה דיכאון אחרי לידה ממה נגרם דיכאון אחרי לידה ואיך מטפלים בדיכאון אחרי לידה בואו נעשה קצת סדר בדברים.

המשך קריאה