טיפול מיידי בדיכאון

טיפול מיידי בדיכאון קיים היום ע"י תרסיס אף אשר אושר לשימוש בארצות הברית המבוסס על סם המועדונים קטאמין אשר מחירו נע היום בסביבות ה 5,000 דולאר לחודש, אם יש לכם את התקציב ואתם לא חוששים מההשלכות זהו פתרון שעובד באופן מיידי.

תוכן עניינים

טיפול מיידי בדיכאון קיים היום ע"י תרסיס אף אשר אושר לשימוש בארצות הברית המבוסס על סם המועדונים קטאמין אשר מחירו נע היום בסביבות ה 5,000 דולאר לחודש, אם יש לכם את התקציב ואתם לא חוששים מההשלכות זהו פתרון שעובד באופן מיידי.

ניתן לטפל בדיכאון באופן מיידי ב 90% מהמקרים באמצעות דיקור אוזן אוריקולותרפיה בשילוב של פורמולת הדסה השילוב בין השניים מביא לתוצאות מהירות יותר מכל טיפול אחר שאתם מכירים ע"י איזון הכימיקלים במוח באמצעות הדיקור אוזן המטםל בסרוטונין,דופימין,אדרופינים,וטיפול בטראומות מהעבר ע"י נקודת בורדיול אשר נמצאה ע"י הפסיכיאטר הגרמני רנה בורדיול.

ההקלה בתסמיני הדיכאון והחרדה היא תוך שעה בממוצע ע"י הטיפול דרך האוזן, והיא מחזיקה לפרק זמן מסוים, דיכאון אינו עובר וחולף לו אחרי טיפול אחד ויש לחזור על הטיפול מספר פעמים בתדירות של פעם בשבוע ובמקרים קשים יותר גם פעם ב 3-4 ימים.

תכנית טיפול אפקטיבית באמצעות אוריקולותרפיה לטיפול בדיכאון וחרדות הטיפול מתבצע ע"י כפיר פוריאן מומחה לרפואה אוריקולרית ומפתח פורמולת הדסה המהפכנית.

ייחודיות הטיפול שלנו היא, שאנו עושים אבחון מדוייק של שורש הבעיה הספציפי אצלך שממנו נובעים הדיכאון והחרדה, כולל אבחון ספציפי של הסימפטומים שיש לך באופן ספציפי, כולל אבחון של בעיות נוספות שאולי יש לך במקביל. ובהתאם לכך מתבצע טיפול ייחודי שמתאים בדיוק לך באופן בלעדי.

ההקלה בתסמיני הדיכאון והחרדות הינן מיידיות והשיטה הוכחה מחקרית

איך הטיפול יכול לעזור לכם ואיך היא משפיע על המוח שלכם?

המוח שלנו, הינו זה שאחראי לכל התחושות והמערכות של הגוף, באמצעות פקודות ו- ויסות של הורמונים וכימיקלים. לדוגמא כאשר המוח מפריש אל הגוף כימיקלים "טובים", כגון: סרוטונין, נוראדרנלין ודופמין, הם גורמים לנו לתחושת התעלות, שמחה ואופוריה. לעומת זאת, כאשר המוח מפסיק להזרים אל הגוף את הכימיקלים האלו, אנחנו מתחילים להרגיש רע…

האוזן שלך, היא מעיין מקלדת שמדברת עם ה"מחשב" של המוח, ודרכה ניתן לתת פקודות למוח לייצר ולווסת את הכימיקלים במוח, במידה הנכונה לכל אדם וללא סמי הזיה או תרופות פסיכיאטריות. השיפור בהרגשה הינו מיידי (שעה בממוצע). זה טיפול מיידי בדיכאון שעובד באמת וטבעי אז אם אתם סובלים מדיכאון או חרדות מכל סוג שהוא ואתם רוצים לצאת מהמצב הזה מייד ובצורה טבעית ובריאה התקשרו אלינו עכשיו

לא חייבים להמשיך לסבול, יש פתרון מיידי! התקשרו עכשיו 073-7083017 ובקשו את הטיפול המיידי ליציאה מהדיכאון.

שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter