התקף חרדה טיפול מיידי

תוכן עניינים

טיפול מייד להתקף חרדה אשר ירגיע אתכם תוך 40 דקות ללא כימיקלים וללא תרופות לקביעת תור מיידי התקשרו עכשיו 0737083017

התקף חרדה טיפול מיידי עשה זאת בעצמך

הכתוב באתר אינו תחליף לטיפול פסיכיאטרי או יעוץ עם רופא

יש לציין שכל אדם מגיב אחרת והמקור של כל חרדה היא בעצם סימפטום של חרדה אחרת ועליכם לחשוב קודם כל מה החרדה המקורית, למה הדבר דומה? אם זו חרדה שיפטרו אתכם מהעבודה האם החרדה היא כלכלית שבאמת תרעבו ברעב? או שבן הזוג או הסביבה לא תעריך אתכם? זאת אומרת שהחרדה שהסביבה או שבן או בת הזוג שלכם לא יעריכו אתכם זו תוצאה של החרדה הראשונה ועליכם קודם על להיצמד לאמת ולבדוק ממה אתם באמת חרדים.

כל מחשבה היא אינפוט של לפחות 2 אינפוטים המכנה המשותף של כל המחשבות הטובות והרעות זה גורם הרצון וגורם המציאות – מה אני רוצה שיקרה ומה אני חושב שקורה, קורה זה עבר הווה ועתיד .
בכל פעם שיש חוסר התאמה בין מה שאני רוצה שיקרה לבין מה שאני חושב שקורה = תחושה רעה וחרדה.

כשיש התאמה בין גורם הרצון לגורם המציאות התחושה היא נפלאה, את המציאות לא ניתן לשנות – את מה שקורה בפועל את המחשבה והרצון כן אפשר לשנות.

במילים פשוטות את המציאות לא ניתן לשנות את הרצון כן אפשר לנסות , אחד הכלים החזקים שאני מכיר הוא שיש התקף חרדה זה פשוט לעצום עיניים ולנשום עמוק לחשוב ממה החרדה ולחשוב מה יקרה באמת אם היא תתממש, בסטטיסטיקה 90% מהמקרים שאנחנו כלכך חוששים מהם לא באמת מתקיימים במציאות, כי הרבה פעמים אנשים שנמצאים בהתקף חרדה נמצאים בכלל בסוג של מציאות מדומה.

עם זאת אם אתם נמצאים בעיצומו של התקף חרדה ואתם לא מצליחים להשתלט עליו ולהירגע אני ממליץ ללכת באופן מיידי לרופא\חדר מיון ולקבל טיפול. לי יש שרות של התקף חרדה טיפול מיידי אשר מוריד את מפלס החרדה בצורה מאד מהירה ללא תרופות או כימיקלים דרך אפרכסת האוזן – הטיפול מרגיע את התקף החרדה ע"י דיקור נקודות באוזן שמדמות ואליום וגורמות לכימיקלים במוח להתאזן ניתן ליצור איתי קשר בטלפון 0737083017

התקף חרדה טיפול מיידי שיטות טיפול 

לטיפול מיידי בהתקף חרדה ישנם מספר שיטות הנפוצה בינהם היא הטיפול התרופתי באמצעות נוגדי חרדה במרשם רופא להם יש יתרונות וחסרונות אך נעסוק בזה כבר בפרק אחר.

שיטה נוספת היא השיטה הקוגניטיבית בעזרת פסיכולוג ואימון הנפש והגוף איך להתנהל בזמן התקף חרדה, ישנם אנשים שמספיק שיפרקו ויספרו לאדם קרוב את החרדה וזה יעזור להם אך זה במקרים קלים יותר, ישנם אנשים שריצה או פעילות גופנית אינטנסיבית גם מפוגגת את התקף החרדה. אך השיטה הטובה ביותר לדעתי היא פשוט לעבור טיפול ולא משנה איזה למנוע את התקף החרדה.

התקף חרדה טיפול מיידי

שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter