טיפול בחרדות

תוכן עניינים

הטיפול הכי יעיל מהיר וטבעי לכל סוגי החרדות באמצעות אוריקולותרפיה אם אתם רוצים טיפול בחרדות שעובד מהר ובטוח התקשרו עכשיו 0737083017

טיפול בחרדות וטיפול בהתקף חרדה

הכתוב באתר אינו תחליף לטיפול פסיכיאטרי או יעוץ עם רופא

יש לציין שכל אדם מגיב אחרת והמקור של כל חרדה היא בעצם סימפטום של חרדה אחרת ועליכם לחשוב קודם כל מה החרדה המקורית, למה הדבר דומה? אם זו חרדה שיפטרו אתכם מהעבודה האם החרדה היא כלכלית שבאמת תרעבו ברעב? או שבן הזוג או הסביבה לא תעריך אתכם? זאת אומרת שהחרדה שהסביבה או שבן או בת הזוג שלכם לא יעריכו אתכם זו תוצאה של החרדה הראשונה ועליכם קודם על להיצמד לאמת ולבדוק ממה אתם באמת חרדים.

טיפול בחרדות המוצע על ידנו באמצעות אוריקולותרפיה הוכיח את עצמו מיליוני פעמים בעולם בצורה טבעית ובטוחה והכי חשוב עם תוצאות מהירות ביותר, חרדות משבשות את הלך היום ופוגעות באיכות חייו של הסובל מחרדות ושל סביבתו. עם זאת לא צריך לסבול יותר ואפשר לטפל בסידרת טיפולים קצרה בחרדות ולהשתחרר מהן ולשפר את איכות החיים במברה.

עם זאת אם אתם נמצאים בעיצומו של התקף חרדה ואתם לא מצליחים להשתלט עליו ולהירגע אני ממליץ ללכת באופן מיידי לרופא\חדר מיון ולקבל טיפול. לי יש שרות של התקף חרדה טיפול מיידי אשר מוריד את מפלס החרדה בצורה מאד מהירה ללא תרופות או כימיקלים דרך אפרכסת האוזן – הטיפול מרגיע את התקף החרדה ע"י דיקור נקודות באוזן שמדמות ואליום וגורמות לכימיקלים במוח להתאזן ניתן ליצור איתי קשר בטלפון 0737083017

התקף חרדה טיפול מיידי שיטות טיפול 

לטיפול מיידי בהתקף חרדה ישנם מספר שיטות הנפוצה בינהם היא הטיפול התרופתי באמצעות נוגדי חרדה במרשם רופא להם יש יתרונות וחסרונות אך נעסוק בזה כבר בפרק אחר.

שיטה נוספת היא השיטה הקוגניטיבית בעזרת פסיכולוג ואימון הנפש והגוף איך להתנהל בזמן התקף חרדה, ישנם אנשים שמספיק שיפרקו ויספרו לאדם קרוב את החרדה וזה יעזור להם אך זה במקרים קלים יותר, ישנם אנשים שריצה או פעילות גופנית אינטנסיבית גם מפוגגת את התקף החרדה. אך השיטה הטובה ביותר לדעתי היא פשוט לעבור טיפול ולא משנה איזה למנוע את התקף החרדה.

טיפול בחרדות באמצעות אוריקולותרפיה

טיפול בחרדות באמצעות אוריקולותרפיה הינו כלי חזק ועוצמתי ביותר לטיפול בחרדות, באמצעות דיקור באפרכסת האוזן ניתן לטפל בפחד מודע ובפחד לא מודע, דהיינו בחרדה מודעה ובחרדה לא מודעת, נקודת פחד באוזן הדומיננטית מייצגת את הפחד המודע ונקודת הפחד באוזן הקונראלטרלית מייצגת את נקודת הפחד הלא מודע. מעבר להרגעה של התקף החרדה המטרה המרכזית היא למנוע את את התקפי החרדה הבאים ולטפל בחרדות מכל סוג, באיזה סוגי חרדה אפשר לטפל?

  1. טיפול בחרדות כתוצאה מפחד קהל.
  2. טיפול בחרדות כתוצאה מפחד לקבל התקף חרדה – נפוץ מאד.
  3. טיפול בחרדות של חרדת נהיגה.
  4. טיפול בחרדות של חרדת טיסה.
  5. טיפול בחרדות של חרדה חברתית.
  6. טיפול בחרדות של חרדת נטישה.
  7. טיפול בחרדה של התקפי פאניקה.
  8. טיפול בחרדה של מבחנים.
  9. טיפול בחרדה – חרדות אצל ילדים בוני נוער.

התקף חרדה טיפול מיידי

שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter