מוקד עזרה ראשונה להתקף חרדה

תוכן עניינים

לראשונה בישראל מוקד עזרה ראשונה להתקף חרדה הקלה בהתקף חרדה תוך 30 דקות עובדים 24\7 לעזרה ראשונה יש להתקשר 0737083017

אל תסבלו בזמן התקף חרדה אנחנו נעזור לכם לצאת מההתקף תוך 30 דקות

טיפול בחרדות וטיפול בהתקף חרדה

טיפול בהתקף חרדה שעובד באופן מיידי גם אם ואבן או קלונקס כבר לא עוזרים לך

מוקד יחיד מסוגו המטפל בהתקף חרדה באופן מיידי באמצעות אוריקולותרפיה ופורמולה הומיאופאתית מיוחדת במינה, לא משנה מה ואיזה התקף חרדה יש לכם כרגע תוך 30 דקות התקף החרדה יעלם ותוכלו לחזור לשיגרה. הטיפול זמין כרגע באזור גוש דן בלבד ומתקיים בבת ים ובתל אביב, יש להתקשר לקבלת מיקום מטפל תורן ותיאום הגעה מיידי, יש גם שירות של הגעה לבית המטופל בתוספת תשלום.

הטיפול טבעי לחלוטין ומתבצע באמצעות דיקור באוזן המרגיע את התקף החרדה תוך 30 דקות בממוצע במקביל לתרופה הומאופאתית המבטלת את התקף החרדה באופן מיידי, השילוב של 2 הטיפולים האלה ירגיעו כל אדם כמעט בטווח של 30 דקות לכל היותר והינו הטיפול היעיל והמהיר ביותר ל טיפול בהתקף חרדה

טיפול מיידי בהתקף חרדה עלויות

החל משעות הבוקר 09:00 עד השעה 18:00 המחיר הינו 290 שקלים לטיפול עזרה ראשונה מיידית להתקף חרדה, החל מהשעה 18:00 עד השעה 08:00 המחיר לטיפול עזרה ראשונה בהתקף חרדה הינו 490 ש"ח. הגעה וטיפול בבית הלקוח (מוגבל בזמינות ומתבצע כרגע רק בגוש דן) הינה תוספת של 300 ש"ח ובשעות הלילה מ 18:00 עד 08:00 תוספת של 500 שקלים.

טיפול בחרדות המוצע על ידנו באמצעות אוריקולותרפיה הוכיח את עצמו מיליוני פעמים בעולם בצורה טבעית ובטוחה והכי חשוב עם תוצאות מהירות ביותר,השילוב של הדיקור באוזן עם הפורמולה ההומאופאתית תשרה עליכם שלווה ורוגע שטרם חוויתם והכי חשוב בצורה הכי טבעית,בטוחה,ללא תופעות לוואי ועם זמינות מיידית בגוש דן.

חרדות משבשות את הלך היום ופוגעות באיכות חייו של הסובל מחרדות ושל סביבתו. עם זאת לא צריך לסבול יותר ואפשר לטפל בסידרת טיפולים קצרה בחרדות ולהשתחרר מהן ולשפר את איכות החיים במהרה,

עם זאת אם אתם נמצאים בעיצומו של התקף חרדה ואתם לא מצליחים להשתלט עליו ולהירגע פנו אלינו באופן מיידי במידה ואינכם מצליחים לתפוס אותנו אני ממליץ ללכת באופן מיידי לרופא\חדר מיון ולקבל טיפול. לי יש שרות של התקף חרדה טיפול מיידי אשר מוריד את מפלס החרדה בצורה מאד מהירה ללא תרופות או כימיקלים דרך אפרכסת האוזן – הטיפול מרגיע את התקף החרדה ע"י דיקור נקודות באוזן שמדמות ואליום וגורמות לכימיקלים במוח להתאזן ניתן ליצור איתי קשר בטלפון 0737083017

התקף חרדה טיפול מיידי שיטות טיפול 

לטיפול מיידי בהתקף חרדה ישנם מספר שיטות הנפוצה בינהם היא הטיפול התרופתי באמצעות נוגדי חרדה במרשם רופא להם יש יתרונות וחסרונות אך נעסוק בזה כבר בפרק אחר.

שיטה נוספת היא השיטה הקוגניטיבית בעזרת פסיכולוג ואימון הנפש והגוף איך להתנהל בזמן התקף חרדה, ישנם אנשים שמספיק שיפרקו ויספרו לאדם קרוב את החרדה וזה יעזור להם אך זה במקרים קלים יותר, ישנם אנשים שריצה או פעילות גופנית אינטנסיבית גם מפוגגת את התקף החרדה. אך השיטה הטובה ביותר לדעתי היא פשוט לעבור טיפול ולא משנה איזה למנוע את התקף החרדה.

טיפול בחרדות באמצעות אוריקולותרפיה

טיפול בחרדות באמצעות אוריקולותרפיה הינו כלי חזק ועוצמתי ביותר לטיפול בחרדות, באמצעות דיקור באפרכסת האוזן ניתן לטפל בפחד מודע ובפחד לא מודע, דהיינו בחרדה מודעה ובחרדה לא מודעת, נקודת פחד באוזן הדומיננטית מייצגת את הפחד המודע ונקודת הפחד באוזן הקונראלטרלית מייצגת את נקודת הפחד הלא מודע. מעבר להרגעה של התקף החרדה המטרה המרכזית היא למנוע את את התקפי החרדה הבאים ולטפל בחרדות מכל סוג, באיזה סוגי חרדה אפשר לטפל?

  1. טיפול בחרדות כתוצאה מפחד קהל.
  2. טיפול בחרדות כתוצאה מפחד לקבל התקף חרדה – נפוץ מאד.
  3. טיפול בחרדות של חרדת נהיגה.
  4. טיפול בחרדות של חרדת טיסה.
  5. טיפול בחרדות של חרדה חברתית.
  6. טיפול בחרדות של חרדת נטישה.
  7. טיפול בחרדה של התקפי פאניקה.
  8. טיפול בחרדה של מבחנים.
  9. טיפול בחרדה – חרדות אצל ילדים בוני נוער.

התקף חרדה טיפול מיידי

שתפו ברשתות החברתיות

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter

מאמרים נוספים